loader

درباره فروشگاه دکوسرام

دکو سرام با سابقه ای درخشان عرضه کننده انواع کاشی و سرامیک به صورت اینترنتی می باشد. در سراسر بستر اینترنت فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارند که به فعالیت های عرضه محصولات مشغول می باشند ولی در بسیاری از موارد دیده شده که این گونه وب سایت ها در تعهدات خود نسبت به مشتریان کوتاهی کرده و باعث بی اعتمادی مشتریان نسبت به خرید از فروشگاه های آنلاین می شود.
یکی از راه های اطمینان بخشی به مشتریان و خریداران که دکوسرام از آن تبعیت می کند کسب مجوزات قانونی از مراجع ذی صلاح می باشد. فروشگاه های اینترنتی در صورت برخورداری از این گونه مجوزها این حس را به کاربران خود القاء می کنند که در صورت بروز مشکل در خرید اینترنتی خود یک نهاد مرجع برای رسیدگی وجود خواهد داشت.

مجوزات قانونی ایران سرام

فروشگاه اینترنتی دکوسرام که در زمینه فروش کاشی و سرامیک زبانزد می باشد از تمامی مجوزات قانونی از جمله نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت، گواهی ارزش افزوده از سازمان امور مالیاتی و همچنین نشان ملی ثبت از مرکز فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال برخوردار می باشد. کسب این گونه مجوزات بسیار دشوار بوده و به هر شرکتی که دارای این مجوزها باشد می توان به عنوان یک شرکت مطمئن بر شمرد.

دکو سرام بهترین گزینه برای خرید کاشی و سرامیک

وب سایت فروشگاهی دکوسرام با حذف زنجیره واسطه گری انواع کاشی و سرامیک را با قیمتی بسیار پایین تر نسبت به سایر مراکز فیزیکی فروش کاشی و سرامیک، عرضه می نماید. این فروشگاه اینترنتی در صورت ثبت سفارش و خرید محصول از طرف مشتری محصول خریداری شده را در اسرع وقت به آدرس مورد نظر تحویل خواهد داد.
با توجه به طرح های متنوع و گوناگون کاشی و سرامیک در وب سایت دکوسرام، برخی اوقات مشتری در خرید محصول خود سر در گم خواهد شد. در این وب سایت برای مشورت تکنیکی مشاورین تلفنی دکوسرام به صورت تمام وقت آماده راهنمایی مشتریان و ثبت سفارش آنها می باشند.

چرا فروشگاه دکوسرام؟

راهکارهای متنوعی که دنیای مدرن برای رفع نیازهای روزمره از جمله انتخاب و خرید کالا به افراد پیشنهاد می دهد، باعث افزایش سرعت و دقت در انجام این امور می شود. با این شرایط تازه دیگر کمتر کسی کالایی را بدون تحقیق و بررسی خریداری می کند. مشتریان پیش از خرید هریک از کالاهای مورد نیاز خود، با طیف وسیعی از انتخاب ها مواجه اند و در مقابل آن، به اطلاعات دقیق تری نیازمندند. دقت در ویژگی های هر کالا و دسترسی به اطلاعات صحیح نیاز اساسی مشتریان است. امروزه روش های نوین و هوشمندانه خرید، می تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد و همین امر موجب شده روزانه افراد بیشتری به جمع استفاده کنندگان سرویس های اینترنتی بپیوندند .

  • اصالت برند کالا
  • قیمت مناسب
  • تحویل روزانه
  • خدمات پس ار فروش

نظرات مشتریان ما

testimonial

بشیر قربانیان

همکاری با شرکت نوین یکی از بهترین تجربه‌های کاری تیم همیار زبان بود. دقت، ظرافت در طراحی و پاسخگویی سریع از ویژگی‌های تیم نوین بود و خیلی خوشحالم که طراحی سایت خودمون رو به این تیم سپردیم

معاون
testimonial

مجید رضایی

تخصص، دقت و سرعت پاسخگویی جزو ویژگی‌های این شرکت است. دانش و مهارت پیاده‌ سازی آن و گرفتن نتایج مورد انتظار برای اهداف تعیین شده از گزینه‌هایی بود که سبب ادامه همکاری اسمان با شرکت دکوسرام شد.

مدیریت آسمان
testimonial

مهدی یعقوبی

مجموعه نوین دارای یک تیم مسئولیت‌پذیر و متعهد است. تیمی که از همکاری با آنها رضایت کامل داشتیم.

معاون

تیم ما

مهدی یعقوبی

مهدی یعقوبی

مدیر
مجید رضایی

مجید رضایی

مدیر ارشد IT
برند تستی

برند تستی

مدیر