loader
blog

لباس بچگانه

  • 11 آذر 1399
  • مدیر کل

دانستنی‌های جالب درباره خرید لباس برای پسران و دختران


در کنار تفاوت جنس پارچه، برش لباس‌های بچگانه دخترانه نیز با لباس بچگانه پسرانه فرق می‌کند. علاوه بر این که سایز لباس ها، حتی برای نوزادان دختر و نوزاد پسر متفاوت است؛ برش لباس ها هم در انواع مدل لباس دخترانه با پسرانه متفاوت می‌باشد. به طور مثال، شلوار دخترانه دارای الگو و طرح و مدلی متفاوت از شلوار پسرانه است. همچنین حتی در صورتی که بافت پارچه یک پیراهن دخترانه شبیه پیراهن پسرانه باشد. اما برش آن متفاوت خواهد بود.

امروزه انواع مختلفی از لباس‌های دخترانه و پسرانه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود می‌باشند که حتی در نظر اول نیز نمی‌توان تشخیص داد که آیا دخترانه هستند و یا پسرانه. در این مواقع نیز برخی از فروشنده‌های لباس بچگانه می گویند که لباس دخترانه و پسرانه تفاوتی ندارد و انتخاب لباس وابسته به سلیقه والدین می‌باشد.

حتی گاهی اوقات نیز امکان دارد که پسر شما لباسی را بپسندد که در قسمت لباس دختران طبقه بندی شده باشد. ما در این مقاله به بررسی مسائل مربوط به خرید لباس برای پسران و دختران و تفاوت‌های بین آن‌ها می‌پردازیم. شما نیز می‌توانید با مطالعه این نکات، لباس مناسب‌تری را برای فرزند خود خریداری کنی

در اکثر مواقع، نوع و جنس پارچه به کار رفته در لباس بچگانه پسرانه، بسیار قوی تر و ضخیم تر از جنس پارچه‌های به کار گرفته شده در لباس‌های دخترانه می باشد. حتی در فصل سرد هم لباس‌های زمستانی چون کاپشن و یا پالتو دخترانه نسبت به کاپشن پسرانه از ضخامت کمتری برخوردار می‌باشند.