loader
blog

کاشی کدام شهر معروف است؟

  • 04 آذر 1400
  • مدیر کل

شهرهایی که در صنعت کاشی سازی معروفند

در این مطلب از کاشیران قصد داریم شهرها و استان هایی که در صنعت کاشی سازی نقش پر رنگی دارند را با هم بررسی کنیم.

 

 کاشی کدام شهر معروف است

کاشی و سرامیک استان یزد

استان یزد همواره یکی از پیشگامان و پایه های اصلی تولید کاشی و سرامیک کشور ما بوده است، کارخانه های تولید کاشی و سرامیک در شهر های زیادی از استان یزد توانسته اند اشتغال زایی بالایی داشته باشند و برند های کاشی و سرامیک معتبری را به کشور معرفی کنند که در زمینه صادرات نیز حرف هایی برای گفتن دارند.

 

.

 کاشی کدام شهر معروف است

کاشی و سرامیک استان اصفهان

فقط کافیست که یک بار به شهر اصفهان بیایید و همه ساختمان های مدرن و آثار تاریخی این شهر زیبا را ببینید تا متوجه شوید که اصفهان واقعا از قدیم الیام یکی از قطب های مهم تولید سرامیک و کاشی بوده است. از کاشی و سرامیک های سنتی و تاریخی تا کاشی و سرامیک های مدرن در اصفهان توانسته اند که نام معتبر برای خود پیدا کنند. در ادامه یکی از برند های معتبر اصفهان را بررسی می کنیم.

 

کاشی مرجان اصفهان

شرکت کاشی مرجان اصفهان از سال 71 تا به حال در حال فعالیت است و کاشی و سرامیک های تولیدی آن دارای کیفیت بالا و تنوع بسیار زیادی هستند و همین موضوع باعث شده است که یکی از برند های قوی و قابل اطمینان این روز ها کاشی مرجان باشد. محصولات عمده این شرکت عبارتند از: کاشی های دارای جذب آب کمتر از 3 درصد، کاشی لعاب دار معمولی، کاشی پرسلان لعاب دار و بدون لعاب، کاشی و سرامیک ضد اسید، کاشی مخصوص نما و کاشی مخصوص پارکینگ

 کاشی کدام شهر معروف است

کاشی و سرامیک استان تبریز

غیر ممکن است که تا امروز اسم کاشی تبریز به گوش شما نخورده باشد. شرکت کاشی تبریز در سال 77 تاسیس شد و با استفاده از کادری قوی و حرفه توانسته روز به روز کیفیت محصولات خود را بالا ببرد و امروزه به عنوان یک نام ماندگار و معتبر در ذهن همه جای خود را باز کند.